ROTARIJANSKA GODINA 2017/2018

(Predsjednik Josip Mrklić)

• Priznanje Distrikta za sudjelovanje i dobnaciju u Fond Polio Plus (100% učešće svih članova Kluba)
  • Projekt i akcija priručnika sa CD „Ubroji i mene” autora prijatelja Rošina- prodano skoro 2000 primjeraka od ukupno 3000) – svi članovi kluba
  • Sudjelovanje na aukciji slika nizozemskog Kluba Herren Vien (listopad, Šimac), donacija slike koja je prodana na aukciji prijatelja Trebotića
  • Klub je (angažmanom prijatelja Drviša) donirao dječjem odjelu KBC-a Split set od 12 mikrokirurških instrumenata u vrijednost od 6 000,00 kn za potrebe dječjih operacija uha.
  • Sudjelovanje i pomoć splitskom IWC-u u organizaciji gostovanja Guvernerke IWC, Kapile Gupte (Mrklić J, Račić)
  • Realizacija projekta stipendiranja za Nizozemsko sveučilište Nyenrode
  • Rad na projektu Vitraji za Sv.Franu
  • Rad na Projektu „Spomenik Anti Trumbiću” povodom 80 godina od njegove smrti