ROTARIJANSKA GODINA 2016/2017

(Predsjednik Dean Stubnja)

• Sudjelovanje u izradi Osvrta na Nacrt Strategije razvoja Urbane aglomeracije Split (rujan 2016.g.)
  • Sudjelovanje u humanitarnoj akciji IWC-a Split za nabavu ultrazvuka za djecu (listopad 2016.g.)
  • Sudjelovanje u akciji Centra za Autizam Split te donacija od 30,000,-kn za nabavu kompjuterskog programa za 3D animaciju autoru Ivanu Žižiću.
  • Donacija slike Ivana Žižića „Zmija života” Klinici za dječje bolesti KBC-a Split
  • Donacija grafike počasnog člana kluba M.Trebotića „Anđeli” Klinici za dječje bolesti KBC-a Split u sklopu 19. Božićnog bala
  • Pomoć Rotaractu i ustupanje klupskih prostorija za potrebe osnivanja Interacta
  • Sudjelovanje u programu Rotary Friendship exchange – ugošćavanje 6 parova iz Oregona (Mrklić J., Poljanić i Stubnja )
  • Donacija projekta postolja i donacija kamenog bloka Lions Clubu Split za postavu makete Dioklecijanove palače u sklopu vanjskog uređenja Turističke palače.
  • Organizacija predstave GU DIGI DU – kao uvod u Forum 2017
  • Prijatelj Perišić je donirao 40 grafika Matka Trebotića, a koje je Klub potom otkupio i time uprihodio novčana sredstva, (30 000kn) za akciju vitraja na crkvi sv. Frane, a čiji autorski rad je donirao Matko Trebotić, počasni član Kluba (lipanj 2017.g.)