ROTARIJANSKA GODINA 2014/2015

(Predsjednik Davor Slišković)

• Rotary bal – 17. Božićni humanitarni bal uspješno održan u La Meridien Hotelu Lav 13.12.2014. godine
  • Rotary forum “Nezaposlenost” –održan 14.ožujka 2015.
  • Lastavice– izvršena uplata rate kredita u iznosu od 5 000kn  za stan Lastavica, za štićenicu dječjeg doma Maestral
  • Projekt Dioklecijan – projektna grupa je pripremila i organizirala sastanak 16. listopada 2014. u klupskom prostoru s meritornim stručnjacima i predstavnicima gradova Splita i Solina, te pripremila promemoriju sa sastanka kojom se sugeriraju aktivnosti vezane za adekvatno prezentiranje Dioklecijana u Splitu i adekvatan branding Splita. Predstoje sljedeći koraci u definiranju aktivnosti koje će se inicirati predlaganjem nadležnima, te aktivnosti na kojima će se angažirati Klub i potaknuti ih u užoj i široj Rotary zajednici.
  • Projekt Amfore – obavljeni razgovori u Gradu Splitu. Očekuje se nastavak razgovora.
  • Projekt Hospicij – U projektu «Hospicij» jedna od prvih mjera bila je prikupljanje informacija o pristupu HZZO-u od strane Županije splitsko-dalmatinske koja je tražila ulazak u mrežu usluga pružanja palijativne skrbi s 30-ak kreveta na nekoliko različitih lokacija u županiji u okviru Doma zdravlja i KBC Split.
  • RC Split je sudjelovao i ove godine u Rotary Kampu mladih (20.07.2014.g.)
  • Sudjelovanje u projektu “Rotarijanski kalendar” s RC Zagreb Medvedgradom (28.07.2014.g.).
  • Veći broj članova Kluba predložen je za članstvo u raznim odborima Distrikta za rotarijansku godinu 2016/2017.