ROTARIJANSKA GODINA 2012/2013

(Predsjednik Željko Jerkov)

• Nastavak akcije uređenja prostorija udruge “Anđeli” u Splitu
  • Nastavak akcije “Budi dobar, budi Samaritanac” za Centar “Samaritanac”
  • Nastavak programa Wuestenrot štedionice za štićenike Doma za nezbrinutu djecu “Maestral” – organizacija Božićnog Rotary bala (hotel Le Meridien Lav – 15.12.2012.)
  • Nastavak suradnje s Gimnazijskim kolegijem “Kraljica Jelena” u sklopu klupskog programa “Stipendija Akademik Kruno Prijatelj – Prijatelji Prijatelju”.
  • Podrška radu Centra za autizam iz Splita – promocija knjige i CD-a “Čudnovate pjesmice o moru i lavoru” prij. Rošina (23.10.2012.)
  • Sudjelovanje u programu hrvatskog Rotary kampa mladih (24-27.07.2012.)