Rotary forum

Već treću godinu za redom RC Split je domaćin Rotary foruma na kojem se razmatra neko od područja djelovanja Rotary International. Tako su 2013. godine predmet razmatranja bila upravo sva područja djelovanja RI, a 2014. godine „Majčinstvo“. Ove godine, u okviru područja djelovanja RI, koje se odnosi na unapređenje lokalnih ekonomija, predmet razmatranja je bila „Nezaposlenost“. Ovi forumi prilika su za ugošćavanje eminentnih stručnjaka kompetentnih za temu koja se obrađuje, a sve s ciljem podizanja razine informiranosti i educiranosti rotarijanske obitelji i klupskih prijatelja. Istodobno, to je i način senzibiliziranja javnosti za značaj obrađivanog problema i buđenje svijesti o potrebi poduzimanja odgovarajućih mjera, kako bi se stanje stvari unaprijedilo. Forumi, koji svake godine bilježe sve veću posjećenost, prilika su i da se okonča neka od humanitarnih aktivnosti koju je realizirao RC Split.

Rotary forum