Humanitarni božićni bal

Jedna od kontinuiranih aktivnosti RC Split je organiziranje Humanitarnog božićnog bala, koji je u ovoj rotarijanskog godini doživio svoje 17. izdanje. Bez lažne skromnosti i s radošću osluškujemo reakcije sudionika bala, te svake godine s novim elanom i oduševljenjem pristupamo ovom projektu sa željom da taj bal bude bolji od prethodnog. Prilika je to za iskazivanje zahvalnosti prijateljima Kluba koji su bili uključeni u klupske akcije, da se obnove stara i uspostave nova prijateljstva, te da se u svečanoj, ali i vedroj atmosferi uz pjesmu i ples, obznane ishodi nekih humanitarnih akcija Kluba. Posljednjih godina bal je mjesto na kojem se oglase i „Zborotarijanci“, koji svojom pjesmom razbiju tremu i podignu raspoloženje. Prigoda je to za na decentan način prikazati buduće akcije Kluba i, u konačnosti, da se zajedno nazdravi i izraze prigodne želje i čestitanja.

Humanitarni božićni bal